flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
Keenso-- DC 24V PLC Regulator FX1N-20MR Industrial Control Board Programmable Logic Controller. As a responsible seller, promise that Money Refund/ New Replacement and within 24h online answer to your any questions. If your have any product issues, please do not hesitate to us. Just feel to order our PLC Programmable Controller. will satisfy you with our professional product and service! Sincere thanks for your browsing and support! Specifications: Model: FX1N-20mr Working Voltage: DC24(V) Wide Power Supply Voltage: 10-28VDC Baud Rate: 9600 Programming Software: for GX-Developer, for GX-work2. Size: Approx. 86 x 73 x 20mm / 3.4 x 2.9 x 0.7inch Weight: 120G Package Included: 1 x PLC Board Note: Please kindly confirm the fitment carefully before ordering to make sure this item is perfectly fit.