XIV. znanstveno-stručni simpozij - 19.11.2018.

U subotu, 17. studenoga 2018. godine u Kući Lavoslava Ružičke u Vukovaru održan je tradicionalni XIV. znanstveno-stručni simpozij "Ratna bolnica Vukovar 1991. - dr. Juraj Njavro". Organizatori simpozija bili su Udruga hrvatskih liječnika dragovoljaca 1990.-1991. - Županijski ogranak Vukovar i Opća županijska bolnica Vukovar i bolnica hrvatskih veterana s radnim predsjedništvom u kojem su bili mr.sc.Vesna Bosanac, dr.med., Štefan Biro, dr.dent.med i Binazija Kolesar, vms. Na teme ratnoga zdravstva predavači su bili: Štefan Biro, dr.dent.med., dr.sc. Agneza Aleksijević, mag.med.techn., Zoran Aleksijević, dr.med., Jasna Rogić-Namaćinski, mag.med.bioch., Robert Grudić, dr.med. i Petar Lozo, dr.med.

Nakon iznimno zanimljivih predavanja predavači i gosti zaputili su se prema Općoj županijskoj bolnici i bolnici hrvatskih veterana na paljenje svijeća za poginule vukovarske branitelje i civilne žrtve Domovinskog rata.

Galeriju slika sa XIV. znanstveno-stručnog simpozija "Ratna bolnica Vukovar 1991. - dr. Juraj Njavro" možete vidjeti OVDJE.