Tečaj o dijagnostici i liječenju vrtoglavica - 19.11.2018.

U petak i subotu, 7. i 8. prosinca 2018. godine u Osijeku će se održati 5. tečaj trajne medicinske izobrazbe s međunarodnim sudjelovanjem "Nove spoznaje u dijagnostici i liječenju vrtoglavica", kojeg Hrvatsko društvo za vestibularnu rehabilitaciju HLZ organizira zajedno s Neurološkom klinikom KBC Osijek, Poliklinikom za ORL Opće županijske bolnice Vukovar i bolnice hrvatskih veterana te Hrvatskom udrugom za neurehabilitaciju i restauracijsku neurologiju. Tečaj će se održati u prostorima Medicinskog fakulteta Osijek, Klinika za neurologiju IV kat.

Tečaj je namijenjen specijalistima i specijalizantima neurologije, otorinolaringologije, fizikalne medicine i rehabilitacije, interne medicine, liječnicima primarne zdravstvene zaštite, liječnicima hitne medicinske pomoći, obiteljske medicine, medicinskim sestrama, fizioterapeutima i srodnim strukama kao i svima onima koji se u svom svakodnevnom radu susreću sa navedenom problematikom.

Voditelji tečaja su doc.dr.sc. Siniša Maslovara i prof.dr.sc. Silva Butković-Soldo.

Program tečaja možete preuzeti OVDJE.