17. sastanak hitne medicine - 12.11.2018.

U edukacijskoj dvorani zgrade uprave Opće županijske bolnice Vukovar i bolnice hrvatskih veterana u petak i subotu 9. i 10. studenog održan je 17. sastanak hitne medicine. Sastanak je pod okriljem Hrvatskog društva za hitnu i internističku intenzivnu medicinu već tradicionalno vodio prof.dr. Vladimir Gašparović.

Stručna predavanja izlagali su prof.dr. Ilija Kuzman, prof.dr. Mate Škegro, prim. Dubravka Bosnić, prof.dr. Bojan Jelaković, prof. dr. Slavko Davila, prim.dr. Sandra Kinda, doc.dr. Višnja Ivančan, prim.dr. Emil Kinda, doc.dr. Boris Starčević, prof.dr. Radovan Radonić i doc.dr. Marko Kutleša.

Sastanku su nazočili kako liječnici i medicinsko osoblje OŽB Vukovar tako i liječnici iz drugih zdravstvenih ustanova grada i okolice.

Galeriju slika sa sastanka možete vidjeti OVDJE.