Simpozij "Medicina Dubrovnik-Vukovar" - 18.5.2018.

Prošlog tjedna, od 09. do 12. svibnja, prestavnici Udruge hrvatskih liječnika dragovoljaca 1990-91. iz Vukovara posjetili su Dubrovnik, povodom 25. obljetnice županije Dubrovačko-neretvanske i zajedno s dubrovačkim liječnicima upriličili 10. svibnja 2018. godine 19. po redu tradicionalni Simpozij "Medicina Dubrovnik-Vukovar". Simpozij je organiziran u suradnji s HLZ podružnice Dubrovnik, Općom bolnicom Dubrovnik, Domom zdravlja Dubrovnik, te Zavodom za Hitnu medicinu i Javnim zdravstvom DNŽ.

Nakon uvodne riječi slijedila su predavanja: prim.mr.sc. Maja Grba Bujević, Damir Važanić, mag.sestr., Luka Lulić. dipl.iur. - Standardi u Hitnoj medicini HZHM, doc.dr.sc. Siniša Maslovara, zamjenik ravnatelja OB Vukovar - Perzistentno posturalno perceptivna vrtoglavica: vodeći uzrok kroničnih vrtoglavica, ravnatelj OB Čakovec dr. med. Robert Grudić Koordinator u operacijskoj sali , Stefan Biro, dr.dent.med, Vukovar - Hipokrat - medicinski velikan, ispred OB Dubrovnik predavanja su održali dr.sc.Igor Borić - Ekshumacija na otoku Daksi i ravnatelj dubrovačke bolnice doc.prim.dr.sc. Marijo Bekić - Rat i medicina.