Darovnica Udruge Peski-Art Đurđevac - 23.1.2018.

U čast generala Mladena Markača i pete obljetnice izricanja oslobađajuće presude u Haagu, Udruga Peski-Art iz Đurđevca u studenom 2017. godine održala je likovnu koloniju, sa koje kolonije su umjetničke slike i radovi danas, 23. siječnja 2018. godine uručeni Općoj županijskoj bolnici Vukovar i bolnici hrvatskih veterana. Darovnicu je u ime Udruge Peski-Art Đurđevac potpisao predsjednik Udruge, gospodin Franjo Mihočka, a ispred Opće županijske bolnice Vukovar i bolnice hrvatskih veterana, ravnateljica mr.sc. Vesna Bosanac. Samoj prigodi darovanja umjetničkih djela, nazočio je i general Mladen Markač.

Umjetnicima i članovima Udruge Peski-Art Đurđevac zahvalu je osim ravnateljice mr.sc.Vesne Bosanac uputio i zamjenik gradonačelnika Grada Vukovara, gospodin Marijan Pavliček.

Galeriju slika možete vidjeti OVDJE.