Obilježen Svjetski dan srca - 3.10.2017.

Povodom Svjetskog dana srca zaklada "Hrvatska kuća srca" u suradnji s Hrvatskim zavodom za javno zdravstvo i Općom bolnicom Vukovar organizirala je okrugli stol u okviru središnjeg obilježavanja Svjetskog dana srca. Okrugli stol održan je 29. rujna u 17:00 sati u edukacijskoj dvorani zgrade uprave Opće bolnice Vukovar i bolnice hrvatskih veterana.

Govornici na okruglom stolu su bili: akademik Davor Miličić, predsjednik Zaklade "Hrvatska kuća srca", doc.dr.sc. Krunoslav Capak, prim.dr.med., ravnatelj Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, mr.sc. Vesna Bosanac, dr. med., ravnateljica Opće bolnice Vukovar i bolnice hrvatskih veterana, te Ivana Portolan Pajić, dr. med., koordinatorica Svjetskog dana srca i Pomoćnica pročelnika za zdravstvo u Gradskom uredu za zdravstvo Grada Zagreba.

Galeriju slika sa okruglog stola možete vidjeti OVDJE.