Potpisan sporazum o prijateljstvu i suradnji - 12.5.2017.

Dana 11. svibnja 2017. godine u Dubrovniku je potpisan Sporazum o prijateljstvu i suradnji između Opće bolnice Dubrovnik i Opće županijske bolnice Vukovar i bolnice hrvatskih veterana. Ovaj sporazum je rezultat dugogodišnje suradnje između dviju bolnica, koje surađuju još od 1998. godine. Pod organizacijskim odborom Udruge Hrvatskih liječnika dragovoljaca 1990-1991. godine organiziraju već deset godina za redom stručni simpozij "Medicina Vukovar - Dubrovnik". Sporazum je potpisan u nazočnosti visokih gostiju: Župana dubrovačko-neretvanskog gospodina Nikole Dobroslavića i Predsjednika Sabora Republike Hrvatske gospodina Gordana Jandrokovića. Dana 12. svibnja, na Dan Županije dubrovačko-neretvanske održava se stručni simpozij na kojem su predavači liječnici iz Opće bolnice Dubrovnik i Opće županijske bolnice Vukovar i bolnice hrvatskih veterana.

Foto-album možete vidjeti OVDJE.