Sastanak ravnatelja slavonskih bolnica - 29.3.2017.

Dana 28. ožujka 2017. godine u Općoj županijskoj bolnici Vukovar i bolnici hrvatskih veterana održan je sastanak ravnatelja bolnica sa područja Slavonije. Sastanku su nazočili:

Doc.dr.sc. Željko Zubčić, dr.med. - Klinički bolnički centar Osijek
Mirjana Peček, mag. oec. - Opća bolnica Virovitica
Dr. Hrvoje Šimić - Opća bolnica Našice
Dr. Krunoslav Šporčić - Opća županijska bolnica Vinkovci
Prof.dr.sc. Željko Glavić, dr.med. - Opća županijska bolnica Požega
Prim. Josip Samardžić, dr.med. - Opća bolnica „dr. Josip benčević“ Slavonski Brod

Našu su ustanovu predstavljali ravnateljice mr.sc. Vesna Bosanac, te zamjenik ravnatelja doc.dr.sc. Siniša Maslovara.

Na sastanku se razgovaralo o međusobnoj suradnji i pomoći sa ciljem ostvarivanja što bolje zdravstvene zaštite za poručje Slavonije, te o projektima koji se financiraju iz fondova EU i Ministarstva zdravstva Republike Hrvatske.

Nakon sastanka sudionici su zjednički obišli Opću županijsku bolnicu Vukovar i bolnicu hrvatski veterana.