III Znanstveno stručni skup dr. Vladimir Emedi - 14.2.2017.

Lions klub Vukovar i Opća županijska bolnica Vukovar i bolnica hrvatskih veterana povodom 25. Svjetskog dana bolesnika organizirali su III ZNANSTVENO STRUČNI SKUP Dr. Vladimir Emedi, koji je održan u petak, 10.02.2017. godine u hotelu „Lav“ u Vukovaru, u Kongresnoj dvorani Lavoslav Ružička.

Prigodna predavanja održali su Izv.prof. dr. sc. Goran Kondža, dr. med., prim.,spec. opće kirurgije i Nenad Koruga, dr.med., spec neurokirurg iz KBC Osijek, dr.sc. Nebojša Nešić, mag.cin. i Slavica Janković, mag. physioth., sa vukovarskog veleučilišta. Svoje radove izložili su i djelatnici OŽB Vukovar: Boris Đurić, dr.med., spec. ortoped, Hrvoj Jurković, dr.med., spec. ortoped, Agneza Aleksijević, mag.med.techn., Ankica Vlačić, bacc.med.techn., i Željko Đekić, bacc.physioth.

Više o III Znanstveno stručnom skupu dr. Vladimir Emedi možete vidjeti OVDJE.