Vojo Lukić sa uglednim gostima u Vukovaru - 18.10.2016.

Na poziv i u pratnji uglednog slovenskog novinara, publicista i televizijskog dokumentarista laureata Slovenske akademije znanosti i umjetnosti i počasnog građanina Orahovice gospodina Voje Lukića su u četvrtak 13.10.2016. posjetili Vukovar svjetski ugledni stručnjaci na području energetike prof. dr sc. Igor Tićar rektor Univerze u Mariboru i prof dr Jože Pihler Vodjitelj Laboratorija za energetiko Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Univerze u Mariboru i razgledali Opću županijsku bolnicu Vukovar i bolnicu hrvatskih veterana. Njihov domaćin je bio doc.dr.sc. Siniša Maslovara, dr.med. otorinolaringolog i audiolog, Predsjednik Hrvatskog društva za vestibularnu rehabilitaciju Hrvatskog liječničkog zbora i zamjenik ravnateljice Opće županijske bolnice Vukovar i bolnice hrvatskih veterana, mr.sc. vesne Bosanac, dr.med. Ugledni gosti su u pratnji Docenta Maslovare razgledalali i centar Vukovara.

Gospodin Vojo Lukić nam je posebno želio reći i ovo. Godinama nastojim ugledne ličnosti iz znanosti, obrazovanja, kulture, pa i politike dovesti i u Vukovar i pokazati im i vukovarsku bolnicu i muzej vukovarske bolnice . Veseli me da je i danas u toj bolnici medicina na visokom stručnom nivou a doc.dr. Siniša Maslovara je medjunarodno ugledan i priznat stručnjak na području audiologije.