Održan X. Znanstveno-stručni simpozij - 17.11.2014.

U sklopu Dana sjećanja na žrtvu Vukovara u Pastoralnom centru "Sveti Bono" Župne crkve sv. Filipa i Jakova 17. studenoga 2014. godine održan je 10. jubilarni Znanstveno-stručni simpozij "Ratna bolnica Vukovar 1991. godine - dr. Juraj Njavro".

Galerija slika

Ispred radnog predsjedništva u kojem su bili mr.sc. Vesna Bosanac, dr. Štefan Biro i Binazija Kolesar, vms, te uz brojne nazočne predavanja na temu ratnog zdravstva izlagali su: dr. Štefan Biro, prof.dr.sc. Andrija Hebrang, Akademik Ivica Kostović, prof.dr.sc. Ante Čorušić, prof.dr.sc. Drago Prgomet, prof.dr.sc. Mate Ljubičić, prof.dr.sc. Neven Henigsberg, dr. Pero Hrabač, Vesna Helfrih, dipl.iur., Vlasta Ivčević, dipl.soc.rad., dr. Renato Mittermayer i mr.sc. Antun Matić.

Po završetku predavanja predavači, gosti i ostali nazočni zaputili su se u Opću županijsku bolnicu Vukovar na tradicionalno paljenje svijeća za sve poginule u obrani Vukovara.

Galeriju slika možete vidjeti OVDJE.