Liječnici KB Dubrava – liječnicima Vukovara - 1.7.2014.
Pod pokroviteljstvom Opće županijske bolnice Vukovar i Udruge hrvatskih liječnika dragovoljaca 1990. – 1991. dana 28. lipnja 2014. godine (subota) u Općoj županijskoj bolnici Vukovar (upravna zgrada – edukacijska dvorana) s početkom u 09,00 sati održan je 10. POSLIJEDIPLOMSKI TEČAJ TRAJNE EDUKACIJE LIJEČNIKA, koji su organizirali i proveli predavači Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, zaposleni u Kliničkoj bolnici „Dubrava“, pod već tradicionalnim nazivom: „Liječnici KB Dubrava – liječnicima Vukovara“.

Među predavačima bili su prof.dr.sc. Milan Kujundžić, prof.dr.sc. Neven Tudorić, doc.dr.sc. Marijan Kirin, prof.dr.sc. Željko Romić, prof.dr.sc. Mijo Bergovec, dr. Mario Pehar, doc.dr.sc. Igor Nikolić, prof.dr.sc. Darko Chudy i doc.dr.sc. Josip Ćurić.

Galeirju slika sa ovoga događaja možete vidjeti OVDJE.