Posjet prof. Hebranga - 12.10.2009.
Dana 6. listopada 2009. godine Opću bolnicu Vukovar posjetio je ratni ministar zdravstva i današnji kandidat za predsjednika Republike Hrvatske prof. dr. Andrija Hebrang. Skupu su nazočili liječnici i ostalo medicinsko osblje bolnice. Dragog gosta riječima dobrodošlice pozdravila je ravnateljica Opće bolnice Vukovar mr.sc. Vesna Bosanac. Prof. Hebrang je naglasio kako je došao u posjet starim prijateljima. Rekao je kako nije došao skupljati glasove za skorašnje predsjedničke izbore, nego da djelatnici Opće bolnice Vukovar glasuju po svojoj savjesti. Isto take je rekao kako će kao budući predsjednik posebnu brigu voditi o Gradu Vukovaru, jer brigom za Vukovar pokazuje se briga za cijelu Hrvatsku.
Galeriju slika sa ovoga događaja možete vidjeti OVDJE.